Na Cenách Anděl budou zpívat nominovaní

Slavnostní vyhlášení Cen Anděl Coca-Cola už zná své moderátory i vystupující. Na předávacím pódiu se 5. dubna se hned na několika scénách pro živá vystoupení vystřídají Pam Rabbit, Ben Cristovao, Rozálie, Monkey Business a další nominovaní.
Jako jedna ze zásadních novinek na letošním slavnostním večeru byl avizován netradiční způsob moderování. Tentokrát se na pódiu v prostorách pražského Výstaviště v rámci jednotlivých předávacích aktů objeví jak tváře, které už se v rolích moderátorů Cen Anděl představily v minulosti, tak jména, která jsou pro hudební ceny možná trochu neobvyklá.
Diváci v sále i u televizních obrazovek se mohou těšit hned na osmici moderátorů. Kromě Ewy Farne, Mikýře a Libora Boučka se letos mezi moderátory zařadí také Vojta Kotek, Jakub Štáfek, Ondřej Brzobohatý, Petra Nesvačilová a Tonya Graves.