Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
Novinky

Letní scény Divadla Bolka Polívky posedmé

Sedmý ročník Letních scén Divadla Bolka Polívky nabídne divákům mimořádně intenzivní divadelní zážitky. Od 11. června do 14. srpna se bude hrát v amfiteátru na Kraví hoře v Brně, od 5. do 9. července v amfiteátru v Mikulově, 12. a 13. července na nádvoří Zámku Slavkov – Austerlitz.

Připraveny jsou novinky i osvědčené repertoárové hity z Divadla Bolka Polívky (Šašek a syn, Rebelky, Proslov, Podivné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho, Pozemšťan, S láskou Mary, DNA a další) i ze spřátelených divadel (Špinarka, Europeana, Duety, Shirley Valentine, Balada pro banditu, Hrdý Budžes a další).

Související články

Back to top button